• Rada Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Rada Rodziców w naszej szkole działa na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe (Dz. U. 2017.59) i jest demokratycznie wybraną grupą przedstawicieli Rodziców z wszystkich klas naszej szkoły. Jest jednym z czterech statutowych organów szkoły (Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski), który reprezentuje Rodziców w kontaktach z Dyrekcją, Radą Pedagogiczną oraz Samorządem Uczniowskim.

W roku szkolnym 2023/2024 do składu Prezydium Rady Rodziców zostali wybrani:

1. Monika Bogusz – Przewodnicząca

2. Beata Wołoszka – Z-ca przewodniczącej

3. Izabela Wietrak / Kamila Kopeć - Skarbnik

Podstawowym celem funkcjonowania Rady Rodziców jest reprezentowanie ogółu rodziców szkoły, wspieranie działalności statutowej szkoły oraz działanie na rzecz polepszania jej funkcjonowania. To właśnie w szkole nasze dzieci spędzają większą część dnia, dlatego nasze działania zmierzają m.in. do uatrakcyjnienia tego czasu.

Aby nasze zaangażowanie mogło dać wymierne efekty, poza samymi chęciami, niezbędne są jeszcze środki finansowe. Od wielu lat podstawowym źródłem finansowania naszych działań są składki Rodziców.

Informujemy, że składka na Radę Rodziców w roku 2023/2024 wynosi 40 zł.  (można rozłożyć na raty).