• Podziękowania

• Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

Henry Ford

W czasie ferii zimowych z dużym nakładem pracy i zaangażowaniem rodziców zmieniło się oblicze naszego korytarza. Ogrom prac, jaki został wykonany w szkole, był możliwy dzięki zebranym dobrowolnym funduszom  oraz pomocy osób sprzyjających szkole.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom naszych uczniów, gdyż to z ich dobrowolnych składek zostały sfinansowane farby na odmalowanie korytarza oraz wiele innych materiałów i sprzętu potrzebnego przy remoncie. Okazana dobroć jest dowodem na to, że nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach. Słowa wdzięczności kierujemy również do Państwa, którzy poświęciliście swój wolny czas, aby osobiście uczestniczyć w pracach remontowych. To dzięki Państwu teraz tak pięknie wyglądający korytarz będzie służył przez kolejne lata.

Dziękujemy:

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Agnieszce Sobiech, za zakup materiału na nowe osłony na kaloryfery;

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanu Leszkowi Zientarze za poświęcony czas na malowanie drewnianych osłon i za pomoc w ich montażu oraz czynną pomoc podczas malowania;

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Monice Bogusz Przewodniczącej Rady Rodziców za zorganizowanie dobrowolnej zbiórki pieniędzy oraz wsparcie w trakcie remontu, jak i w drodze do jego realizacji.

Za udział w malowaniu ścian:

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Monice Bogusz,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl Pani Agnieszce Bączek,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Beacie Wardak,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Annie Ciołek,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Ewie Kachniarz,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Annie Sadło,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanu Grzegorzowi Kopciowi,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanu Pawłowi Kulikowi,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Bernadecie Guzowskiej,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Ewie Pietrzak,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanom z Zakładu Gospodarki Komunalnej w Staninie.

Za montaż osłon na kaloryfery dziękujemy:

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanu Zbigniewowi Gryczce

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanu Tadeuszowi Osiak

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPanu Grzegorzowi Kopciowi

Za pomoc w sprzątaniu po malowaniu dziękujemy:

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Annie Wróbel,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Anecie Danelskiej,

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Renacie Antolak,

Za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla osób pracujących podczas malowania korytarza dziękujemy:

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Kamili Kopeć

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Zofii Mucha

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Annie Kopeć

Pulsujące serce - Gify i obrazki na GifyAgusi.plPani Agnieszce Sobiech

Mam nadzieję, że taka dobra współpraca będzie się również układała w nowym roku szkolnym. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do modernizacji, unowocześnienia i upiększenia budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Zastawiu.

• ,,Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
        Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
        lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich,
        którzy potrzebują wsparcia”
        .

Dziękujemy Pani Kamili Kopeć, za dobrowole wsparcie finansowe szkoły w roku szkolnym 2019/2020.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!