Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji charytatywnej organizowanej w naszej szkole pod hasłem „Kup Pan szczotkę" oraz ,,Podaj mydło!". Zbieramy szczoteczki, pasty do zębów i mydło wyłącznie w kostce dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Zebrane artykuły zostaną przekazane Fundacji Redemptoris Missio z Poznania.
Akcja trwa od 18 maja do 18 czerwca 2021 r. Artykuły higieniczne prosimy wkładać do oznaczonych kartonów znajdujących się na korytarzu szkolnym.
Wszystkim, którzy zdecydują się zaangażować i wspomóc naszą akcję - serdecznie dziękujemy.
Koordynatorzy akcji:
Justyna Szczęśniak
Mariola Gryczka
Urszula Rosa
